Kis Zsenik kalamajkában!

Nyári tábor!

Szeretnéd, ha gyeremeked könnyedén élné meg a nyári szünet után az iskolapadban töltött hosszú órákat? Akkor a Kis Zseni táborban a helye, ahol játékos módon szoktatjuk vissza a mindennapi rutinba. Mert szerintünk az iskolakezdés is lehet örömteli!

Gyerekeknek, akik megváltoztatják a világot

A Kis Zseni Iskola egy bevált nemzetközi módszer a gyermek mentális és kognitív képességeinek fejlesztésére. A program alapját a számok és a japán fa számológép, azaz a szorobán képezi. Ezzel a módszerrel sok képesség fejlődik, mint pl.: a figyelem, fotografikus memória, logika, koncentráció, vizualizáció, intelligencia. Az országban már több, mint 20 helyen!

💚👧 Fergeteges nyári tábor gyerekeknek! 👦💚

Csapatépítő feladványok, mentális aritmetika, kvíz, kreatív foglalkozások, arcfestés és persze sok-sok móka és kacagás!

❗️Jelentkezési határidő: 2019. július 15.❗️

Ahol a vidámságé, a logikai játékoké és a szorobáné a főszerep! 😁

Kiknek ajánljuk?
Minden 4-12 év közötti gyermeket szívesen várunk! 💙

Mit kell magukkal hozniuk?
Jókedvet és a tízórai nassolni valót! 🍪

Mit tartalmaz az ár?
⭐️ reggelente egy kis tornát, hogy mindenki frissen és üdén tudjon nekilátni az aznapi programokhoz
⭐️ képzett szakemberekkel játékos, fejlesztő feladatokon keresztül megismerkednek a gyermekek a szorobánnal, valamint a mentális aritmetikával