Kis Zsenik kalamajkában!

Nyári tábor!

Szeretnéd, ha gyeremeked könnyedén élné meg a nyári szünet után az iskolapadban töltött hosszú órákat? Akkor a Kis Zseni táborban a helye, ahol játékos módon szoktatjuk vissza a mindennapi rutinba. Mert szerintünk az iskolakezdés is lehet örömteli!

Gyerekeknek, akik megváltoztatják a világot

A Kis Zseni Iskola egy bevált nemzetközi módszer a gyermek mentális és kognitív képességeinek fejlesztésére. A program alapját a számok és a japán fa számológép, azaz a szorobán képezi. Ezzel a módszerrel sok képesség fejlődik, mint pl.: a figyelem, fotografikus memória, logika, koncentráció, vizualizáció, intelligencia. Az országban már több, mint 20 helyen!

Milyen programokkal várjuk a Kis Zseniket a táborban?

Csapatépítő feladványok, mentális aritmetika, kvíz, kreatív foglalkozások, arcfestés és persze sok-sok móka és kacagás!

Korcsoport: 4-12 éves korig

Mikor? 2019. augusztus 26-tól 30-ig, minden nap 8 és 16 óra között.

Hol? Petőfi Telep, Művelődési Ház

Mennyibe kerül? 25.000 Ft/gyerkőc

A tábor díja tartalmazza a teljes ellátást (tízórai,ebéd,uzsonna).

Testvérkedvezmény esetén: 20.000 Ft.

Jelentkezni az alábbi elérhetőségek egyikén vagy az űrlap kitöltésével lehetséges!

Telefonszámunk: +36 30 885 9819

E-mail: kiszseniszeged@gmail.com