kis zseni tehetséggondozó

Segíts Te is karácsony alkalmából, hogy egy gyerkőc
Kis Zsenivé válhasson!

Ismersz olyan 4 és 12 év közötti gyerkőcöt a környezetedben, akinek nagy segítség lenne a Kis Zseni program, de nem engedheti meg magának? Vagy szeretnéd, ha a saját gyermeked válna Kis Zsenivé?

Segíts neki és nevezd Tehetséggondozó Programunkba karácsony alkalmából december 31-ig!
Ehhez nincs más dolgod, mint kitölteni az adatokat, feltölteni a motivációs levelet és a kitöltött szándéknyilatkozatot. A gyerkőc tanító nénijének ajánlását is sok szeretettel várjuk a feltöltött dokumentumok közé!

Az érvényes nevezést beküldők közül kiválasztunk iskolánként 1-1 kisdiákot, aki egy évig INGYEN vehet részt a Kis Zseni Iskola foglalkozásain.
A beküldött pályázatok közül az iskolák tanárai választják ki az arra érdemesnek ítélt kis diákot.

Nevezni szeretnék valakit!

Mi az a Kis Zseni Iskola?

Iskolánk célja, hogy felkészítsük a következő generációt a jövő kihívásaira. Ezért a Magyarországon elsőként iskolánkban elérhető japán oktatási módszerrel fejlesztjük kreativitásukat, mentális képességeiket és segítünk, hogy könnyedén győzhessék le a jövőben eléjük gördülő akadályokat.

Tanóráink 11 hónapon keresztül hétvégente zajlanak, 3×45 percesek, ez idő alatt a 4-12 év közti gyermekeket kisebb csoportokban, kreatív környezetben, játékos és szórakoztató eszközökkel ösztönözzük csúcsteljesítményre.

Jelenleg az alábbi iskolák fogadják a nevezéseket a Kis Zseni Tehetséggondozó Program keretein belül:

• Budapest 9. kerület
  • Budapest 14. kerület